Skip to Content

كارگاه تخصصی ارتقای اثرگذاری كيفيت پژوهش برگزار شد

اولين كارگاه تخصصی ويژه با حضور ٨٠  فعال حوزه‌ی پژوهش و فناوری دانشگاه، با عنوان: "ارتقای اثرگذاری (كيفيت) پژوهش: راهبردها و راهكارهای عملی"روز پنجشنبه 96/2/21 در دانشگاه خوارزمی برگزار شد. 
 
اين كارگاه كه در آن رييس و اعضای هيات رئيسه‌ی دانشگاه، روسا و معاونان پژوهشی دانشكده ها نيز حضور داشتند در سالن فرهيختگان دانشکده‌ی مدیریت برگزار شد. 
 
دكتر سبحان اللهی رئیس محترم دانشگاه با تبريك ولادت حضرت مهدی موعود، با اشاره به انتخاب دانشگاه خوارزمي به عنوان يكی از ١٦ دانشگاه جهت بين المللی شدن از سوی وزارت علوم، از اعضای محترم هيات علمی خواست برای بهبود شاخص های ٤٢گانه كه از طرف وزارت عتف ابلاغ شده است تلاش نمايند. 
 
ايشان تاكيد نمودند با توجه به سهم موثر و تعیین کننده‌ی فعاليت های پژوهشی در اين شاخص‌ها و همچنين بهبود رتبه‌ی دانشگاه، مسئولان دانشگاه تمام تلاش خود را برای ارتقای اين فعاليت‌ها به كار خواهند گرفت. 
 
سپس دكتر مشهدی‌زاده سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه به اهداف برگزاری اين كارگاه اشاره و بر حمايت هرچه بيشتر از فعاليت های پژوهشی اثرگذار تاكيد نمود.
 
آنگاه دكتر كيوانی معاون آموزشی دانشگاه نيز در سخنانی از تصويب آيين نامه ای در هيات رييسه‌ی دانشگاه مبنی بر تشويق فعاليت های تاثيرگذار آموزشي، پژوهشي و بين المللي خبر داد. بر مبناي اين آيين نامه، به مجريان اين فعاليت‌ها پايه‌ی ويژه و گرنت ويژه تعلق مي‌گيرد. در ادامه آقای دكتر گزنی عضو محترم هيات علمی پایگاه داده‌های استناد علمی جهان اسلام (ISC)، به ارائه‌ی كارگاه پرداخت كه با استقبال بسيار زياد شركت كنندگان همراه بود.