ورود به پنل کاربری

آیین استقبال از دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه خوارزمی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۲۳ | 
دانشگاه خوارزمی نخستین موسسه آموزشی عالی کشور در روز چهارشنبه 19 مهرماه از دانشجویان نو ورودی استقبال کرد.

با شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۷ آئین استقبال از  دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه خوارزمی با حضور مسئولین، اساتید و دانشجویان برگزار شد.

 در ابتدای مراسم دکتر سبحان اللهی ریاست محترم  دانشگاه خوارزمی ضمن خیر مقد م و تبریک  به دانشجویان ورودی جدید به بیان تاریخجه دانشگاه پرداخته و توضیحاتی در خصوص برنامه های آینده دانشگاه در جهت توسعه واحد تهران و ساخت و سازهای دانشگاه در این مکان پرداختند و با آرزوی موفقیت برای دانشجویان سخنان خود را به پایان رساندند. در ادامه حجت الاسلام وا لمسلیمن ابراهیم زاده رئیس دفتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن عرض تبریک توضیحاتی پیرامون وظایف دانشجو در دانشگاه و جامعه و همچنین در قبال خانواده بیان کرده و وظیفه اصلی دانشجو را مطالعه دروس خود و موفقیت در دانشگاه و کسب رتبه های علمی  بیان نمودند. پس از سخنرانی ایشان کلیپ مستندی از فعالیت های انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه خوارزمی و افتخارات کسب شده توسط این انجمن ها در سال های گذشته پخش شد.آنگاه آقای دکتر مرادی از اساتید روانشناسی دانشگاه درباره زندگی دانشجویی و خوابگاهی سخنرانی نمودند 

در انتهای مراسم معاون و مدیران دانشجویی و فرهنگی و رؤسای دانشکده ها قوانین و مقررات دانشجویی را شرح داده و دانشجویان را در زمینه های آموزشی، رفاهی و امور فوق برنامه راهنمایی نمودند.

 

مدیریت فرهنگی و  اجتماعی
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2283 بار   |   دفعات چاپ: 185 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر