ورود به پنل کاربری

برگزاری نهمین دوره دانش افزایی و معرفت افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی برگزاری نهمین دوره دانش افزایی و معرفت افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۲۲ | 
 
روز چهارشنبه 97/6/21 نهمین دوره دانش افزایی و معرفت افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه در سالن ابوریحان با حضور ریاست محترم دانشگاه، مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری حاج آقای ابراهیم زاده، معاون محترم آموزشی آقای دکتر عبداللهی و اعضای هیآت علمی دانشگاه برگزار شد.
در ابتدای مراسم آقای دکتر حبیبی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) گفتند: رویکرد فعلی نظام آموزش عالی ما در جهت ساماندهی مراکز آموزش عالی و ارتقای سطح آموزش در کشور و حرکت به سمت نسل 3 و 4 دانشگاهها است و در این راستا ما  نیز به عنوان جزئی از آموزش عالی کشور می بایست این پتانسیل را داشته باشیم و الزامات آن را آنالیز کنیم و در سطوح مدیریت های پایه، میانی، دانشکده ها و گروه های آموزشی به کار بگیریم.
دانشگاه در مراحل اولیه آموزش محور بوده و بعد پژوهش در ذیل آموزش شکل گرفت و بعد از آن انتظار می رود در فناوری و تولید محصول قدم بردارد و در هر یک از این مراحل و در این دوران گذر محور و ثقل برنامه ها اعضای هیآت علمی هستند.
ایشان افزود: اشتغال پذیرتر کردن دانش آموختگان و افزایش مهارت عمومی و اختصاصی دانشجویان وظیفه دانشگاه است و در همین راستا طرحی تصویب شده است که دانشجویان در طول دوران تحصیل می بایست 18-20 واحد اختصاصی متناسب با رشته خود بگذرانند و همین طور برای اعضای هیآت علمی که تازه استخدام می شوند فرصت مطالعاتی صنعتی فراهم می شود و با بازار کار منتناسب با آن رشته آشنا می شوند.
جلسه با صحبت های معاونت محترم آموزشی و مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ادامه یافت.
سپس کارگاههایی با موضوعات دشمن شناسی، راهبردهای کاهش آسیبهای روانی-اجتماعی دانشجویان با تأکید بر نقش استادان و فرقه های نوظهور، عواقب و خطرات برگزار شد.

 
 


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 793 بار   |   دفعات چاپ: 32 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر