ورود به پنل کاربری

ثبت نام پذیرفته شدگان استعداد درخشان سال ۹۸ -۹۷

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۲۵ | 


اطلاعیه دانشگاه خوارزمی در خصوص تاریخ پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون (سهمیه استعدادهای درخشان)
 
ضمن تبریک قبولی و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان  به اطلاع می رساند مراحل ثبت نام دانشجویان این دانشگاه شامل دو مرحله به شرح ذیل می باشد:
 • مرحله اول ثبت نام اینترنتی ( غیر حضوری ):
برای تمامی دانشجویان از تاریخ دوشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۶ لغایت سه شنبه ۱۳۹۷/۶/۲۷ به مدت ۲ روز می باشد.

جهت ثبت نام اینترنتی لازم است در تاریخ های ذکر شده صرفاً با استفاده از مرورگرInternet Explore ۷  به بالا به لینکhttp://golestan.khu.ac.ir/  مراجعه و مطابق اطلاعیه هایی که در این سایت آمده است نسبت به انجام ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید. دانشجویان عزیز لازم است که کلیه مراحل ثبت نام اینترنتی را مطابق ضوابط اعلام شده در سیستم گلستان به دقت تکمیل کرده تا در هنگام ثبت نام حضوری با مشکلی مواجه نشوند.
دانشجویان همچنین لازم است علاوه بر تکمیل مراحل پذیرش غیرحضوری در سیستم آموزشی گلستان ، جهت تکمیل اطلاعات مورد نیاز حوزه درمان به لینک زیر مراجعه نمایند.https://portal.saorg.ir/physicalhealth
 • مرحله دوم ثبت نام حضوری : 
تحویل و تطبیق مدارک به صورت حضوری به تفکیک دانشجویان تهران– کرج مطابق فایل زمانبندی (دریافت فایل) و لیست اسامی پیوست (کارشناسی ارشد)  (دکتری) می باشد.
پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری که مطابق با لیست پیوست محل تحصیلشان تهران درج گردیده مطابق زمانبندی در روزهای یکشنبه ۹۷/۷/۱ و دوشنبه ۹۷/۷/۲ جهت ثبتنام حضوری به دانشگاه خوارزمی واحد تهران به آدرس: تهران خیابان انقلابخیابان خاقانی ساختمان ۱۱طبقه دانشگاه طبقه اول- دفتر استعدادهای درخشان مراجعه نمایند.
محل تحصیل تمامی پذیرفته شدگان مقطع دکتری تهران می باشد. .

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد که مطابق با لیست پیوست محل تحصیل آنها کرج درج گردیده مطابق زمانبندی در روز دوشنبه ۹۷/۷/۲ جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه خوارزمی واحد کرج به آدرس:خیابان شهید بهشتی میدان دانشگاه دانشگاه خوارزمیساختمان مرکزی - طبقه اول - راهروی آموزشدفتر مرکزکامپیوتر آموزش خانم رشتیانی مراجعه نمایند.
قطعی شدن ثبت نام منوط به تأیید نهایی سازمان سنجش و مراجعه حضوری به دانشگاه خوارزمی مطابق زمان ها اعلامی و می باشد.
ضروری است دانشجویان به کد محل پذیرش خود در تهران یا کرج مطابق با لیست اسامی پیوست دقت کرده و در شهر محل پذیرش خود برای ثبت نام حضوری مراجعه نمایند.


ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دوشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۶  لغایت سه شنبه  ۱۳۹۷/۶/۲۷ می باشد.

تاریخ تحویل مدارک حضوری دانشجویان از ساعت ۹ صبح لغایت -/۱۵ به شرح فایل دریافتی می باشد . (دریافت فایل زمانبندی)


 
راهنمای استفاده از سیستم گلستان برای دانشجویان
از دو روش ذیل می توانید وارد سیستم آموزشی گلستان شوید :
 لینک http://golestan.khu.ac.ir/
وارد سایت خوارزمی شده و از مسیر آموزش- سامانه آموزشی گلستان، وارد سیستم شوید.
برای ورود نام کاربری شما (******kh۹۷۱ به جای * شماره داوطلبی یا  ******khu۹۷۱ به جای * شماره داوطلبیکه مطابق با لیست پیوست مقابل اسم هر فرد قرار گرفته است، وارد شود)  و پسورد شما کد ملی شما می باشد.
دانشجویان که شروع به تحصیل آنان از بهمن ماه ۹۷ می باشد:
برای ورود
 نام کاربری شما (******kh۹۷۲  به جای * شماره داوطلبی وارد شود)  و پسورد شما کد ملی شما می باشد.
 
پس از ورود به سیستم وارد صفحه ذیل شوید


 
پس از کلیک بر روی پذیرش غیر حضوری کلیه مراحل مشخص شده را بایستی کامل نمائید. این مراحل اعم از کامل نمودن مشخصات شخصی و خانوادگی، بارگذاری کلیه فایل های اعلام شده، در نهایت اخذ گزارش ۱۸۰۰ که نشان دهنده پایان پذیرش غیر حضوری است و اگر اجازه اخذ گزارش مربوطه داده نشد به پیغامی که سیستم میدهد توجه نمائید و همان فیلد مورد نظر را کامل نمائید.

 
 • نکته مهم۱:
  بایستی کلیه فیلدهای مشخصات اعم از ایمیل و محل صدور و محل تولد و نام انگلیسی و....خود را با دقت و اجبارا کامل نمایید. این مشخصات در طول تحصیل برای شما بسیار مهم و کاربردی هستند. در فیلد نام محل صدور و تولد میتوانید با گذاشتن % و نوشتن ابتدای نام شهر مورد نظر و گرفتن علامت سئوال، نام کامل شهر را جستجو کرده و روی آن کلیک کنید تا کد آن در فیلد مورد نظر جایگذاری  شود.
  پس از پایان ثبت مشخصات حتما گزینه تایید دانشجو را بله بزنید و روی گزینه اعمال تغییرات کلیک کنید.

   
 • نکته مهم ۲ (مخصوص دانشجویان پسر که مشمول سربازی می باشند):
  دانشجوی پسر که در حین خدمت می باشد لازم است برگه ترخیص از خدمت را حتما همراه خود برای روز ثبت نام حضوری بیاورد و در قسمت مدارک نظام وظیفه خود اسکن همین برگه را بارگذاری نماید.
  ** در روز ثبت نام حضوری بایستی دانشجویان مشمول حتماً پرینت برگه اعلام معافیت تحصیلی را از کارشناس مربوطه تحویل گرفته و به
    پلیس+۱۰ مراجعه کنند تا هر چه زودتر معافیت برای آنها توسط حوزه نظام وظیفه صادر شود. در غیر اینصورت برای شما غیبت در نظام وظیفه ثبت خواهد شد.
  دانشجویانی که مشمول سربازی میباشند و مدرکی اعم از کارت پایان خدمت و معافیت و حین خدمت ندارند بایستی در قسمت مورد نظر یک برگه ای مانند اسکن شناسنامه بارگذاری کنند زیرا این قسمت جزو فایل های اصلی است و در صورت عدم بارگذاری سیستم خطا میدهد.
  در صورت هر گونه سئوالی غیر از مواد ذکر شده با کارشناس مربوط هر رشته که شماره تماس آنها در سایت خوارزمی و در زیر بخش دانشکده ها موجود میباشد تماس حاصل نمائید.

   
 • نکته مهم ۳ :
  در بالای صفحه پذیرش غیر حضوری شماره دانشجویی شما درج شده است، این شماره را یادداشت نمائید و بعد از ثبت نام حضوری، نام کاربری شما به شماره دانشجویی خودتان تغییر خواهد کرد و رمز ورودتان همان کد ملی خواهد بود.

   
مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری برای مقطع کارشناسی ارشد:
هنگام مراجعه برای ثبت نام حضوری بایستی:
 1.  اصل گواهی موقت یا دانشنامه کارشناسی، چنانچه گواهی موقت شما هنوز آماده نشده است فرم گواهی معدل را از دانشکده های مربوطه گرفته و تکمیل نمایند.
 2. ریزنمرات مقطع کارشناسی
 3.  فرم مربوط به گواهی احراز رتبه (فرم شماره یک) (فرمی که در زمان ثبت نام در فراخوان کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان در اردیبهشت ماه در سیستم بازگزاری کردید)،
 4.  اصل شناسنامه
 5. کارت ملی
 6.  کارت پایان خدمت یا معافیت برای احراز هویت
 7. پرینت گزارش ۱۸۰۰ را همراه خود بیاورید و از آوردن کپی مدارک دیگر خود و عکس پرهیز کنید.
 
مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری برای مقطع دکتری:

هنگام مراجعه برای ثبت نام حضوری بایستی:
 1.  اصل گواهی موقت یا دانشنامه دوره کارشناسی ارشد، چنانچه گواهی موقت شما هنوز آماده نشده است فرم گواهی معدل را از دانشکده های مربوطه گرفته و تکمیل نمایند.
 2. ریزنمرات مقطع کارشناسی ارشد
 3. مدرک مورد قبول زبان (در صورت داشتن)
 4. کارت پایان خدمت یا معافیت برای احراز هویت
 5. اصل شناسنامه
 6. کارت ملی
 7. گواهی موقت دوره کارشناسی. درصورت داشتن دانشنامه، ارائه ریز نمراتی که معدل در آن ذکر شده باشد ضروری می باشد
 8. پرینت گزارش ۱۸۰۰ را همراه خود بیاورید و از آوردن کپی مدارک دیگر خود و عکس پرهیز کنید.
 
ضمنا به تاریخ های مراجعه حضوری خود در جدول های اعلام شده  دقت نمائید.
 
 • نکته مهم ۴: 
  انتخاب واحد شما توسط دانشکده های ذیربط انجام می شود. 
 
 
                                                CAPTCHA
دفعات مشاهده: 3334 بار   |   دفعات چاپ: 171 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر