ورود به پنل کاربری

نشست هماهنگی و تبادل نظر نمایندگان CNAMفرانسه در دانشگاه خوارزمی نشست هماهنگی و تبادل نظر نمایندگان CNAMفرانسه در دانشگاه خوارزمی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۹ | 
 در پی حضور نمایندگان CNAM فرانسه و به منظور بررسی و تعیین زمینه­ های همکاری­ های مشترک میان این نهاد آموزش عالی دولتی فرانسوی با دانشگاه خوارزمی، روز یکشنبه مورخ 01/07/97 ، جلسه ای به ریاست جناب آقای دکتر عبداللهی معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی تشکیل شد. در این جلسه که نمایندگانی از دانشکده های حقوق و علوم سیاسی، فنی و مهندسی، اقتصاد، علوم زیستی و ادبیات و علوم انسانی حضور داشتند، مباحثی در راستای آشنایی بیشتر با حوزه های کاری و کارآفرینی، برگزاری همایش ها و کارگاه­های مشترک، امکان تبادل دانشجو و استاد، برگزاری دوره های کوتاه یا بلند مدت و نیز دوره های مشترک مطرح شد.
لازم به ذکر است که CNAM قدیمی ترین نهاد آموزش عالی فرانسه در حوزه ی آموزش های علمی و کاربردی است و علاوه بر دوره های شش ماه تا دو ساله، دوره های آموزشی در سیستم LMD اروپایی نیز برگزار می­کند. از آنجایی که هدف و ماموریت اصلی این نهاد کاهش شکاف میان دانشگاه و بازار کار است، امید است تا در راستای تحقق اهداف دانشگاه نسل سوم و تربیت نیروی ماهر حرفه ای و پاسخگو به نیازهای عینی جامعه، توافقات و تبادلات علمی مناسبی میان دانشگاه خوارزمی و این نهاد آموزشی صورت بگیرد. 


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 339 بار   |   دفعات چاپ: 15 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر