ورود به پنل کاربری
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ( OLD SITE )
مدیریت روابط عمومی

شرکت در کنفرانس آموزشی اتحادیه اروپا شرکت در کنفرانس آموزشی اتحادیه اروپا

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۱۴ | 
کنفرانس "پژوهش در زمینه مهاجرت: پیگیری چالش‌ها و تشریح راه‌حل‌ها " و کارگاه روش‌های تدوین طرح‌های پژوهشی و تامین منابع مالی پروژه‌های اتحادیه اروپا در چهارچوب افق ۲۰۲۰ (Horizon ۲۰۲۰ با همکاری دانشگاه اصفهان و اتحادیه اروپا در روزهای ۶ و ۷ آذرماه۱۳۹۷ (۲۷ و ۲۸ نوامبر ۲۰۱۸) در دانشگاه اصفهان برگزار گردید.
بخش آموزش اتحادیه اروپا به منظور آموزش وآشنایی پژوهشگران با فرصت های پژوهشی این اتحادیه وروشهای اپلای کردن در پروژه های آن دوره های آموزشی با عنوان Info Day  برگزار می نماید که با توافق صورت گرفته دانشگاه اصفهان میزبان این رویداد بود.
لازم به ذکر است با توجه به سفر رئیس دانشگاه وقت دانشگاه (آقای دکتر سبحان اللهی ) به همراه آقای دکتر سالار آملی قائم مقام زیر در اموربین الملل وپنج رئیس دانشگاه به مقر آموزشی اتحادیه اروپا در August 2016   افتتاح مرکز مطالعات اروپا در دانشگاه خوارزمی وبرگزاریinfo day  دانشگاه اصفهان از این توافقات بوده است.
لازم به ذکر است از مهمانان ویژه این برنامه آقای استفان شولتز سفیر اتریش در ایران وآقای دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز بین المل و مدارس خارج از کشور بوده اند.

 


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 291 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر