ورود به پنل کاربری

کلاس آموزش زبان انگلیسی ویژه دانشجویان علوم قرآن و حدیث برگزار می شود کلاس آموزش زبان انگلیسی ویژه دانشجویان علوم قرآن و حدیث برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ | 

به گزارش دبیر انجمن علمی علوم قرآن و حدیث: این کلاس آموزشی طی یک دوره سه ماهه به صورت ویژه برای دانشجویان رشته علوم قرآن و حدیث برگزار می شود و هدف از برگزاری این کلاس آموزشی ؛ آشنایی دانشجویان با زبان انگلیسی و یادگیری مهارتهایی در این زمینه است .
وی افزود : دانشجویان افزون بر گذراندن واحدهای درسی و کسب موفقیت در زمینه رشته تخصصی ؛ باید به دنبال کسب مهارت های مختلف باشند و دانشگاه نیز بهترین مکان جهت دستیابی به این مهارت ها است و یکی از این مهارت ها یادگیری زبان انگلیسی است . و انجمن علمی علوم قرآن و حدیث در نظر دارد که با برگزاری چنین کلاسهایی ،  محدوده توانایی ها و موفقیت دانشجویان را گسترش دهد . وی در پایان از استاد مشاور انجمن ؛ دکتر محمود مکوند (عضو هیئت علمی علوم قرآن و حدیث) قدردانی کرد و گفت : تلاش ها و زحمات ایشان در زمینه دستیابی به اهداف انجمن بسیار کارساز و راهگشاست .
هر آنچه در مزرعه ذهن خود کاشته اید ، درو خواهید کرد ؛ هدفمند زندگی کنید و در ذهن خود به دنبال موفقیت باشید که موفقیت برای انسانهایی است که در جستجوی آن هستند . امروز را زندگی کنید که فردا همه این روزها تاریخ خواهد شد .


معاونت فرهنگی و اجتماعیCAPTCHA

دفعات مشاهده: 9020 بار   |   دفعات چاپ: 358 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر