ورود به پنل کاربری
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ( OLD SITE )
مدیریت روابط عمومی

تشکیل قطب علمی استرس و سلامت تشکیل قطب علمی استرس و سلامت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر غلامی در جلسه شورای قطب­های علمی، با درخواست دانشگاه خوارزمی مبنی بر تشکیل قطب علمی استرس و سلامت در دانشگاه خوارزمی موافقت نمود.
اعضای قطب علمی استرس و سلامت دانشگاه عبارتند از:
آقای دکتر محمد نقی فراهانی-  آقای دکتر علیرضا مرادی - آقای دکتر احمد علیپور-آقای دکتر علی فتحی آشتیانی- آقای دکتر جعفر حسنی- آقای دکتر رضا کرمی نوری و آقای دکتر شهرام محمدخانی
وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری تأکید کردند: از قطب های علمی انتظار می­رود محورهای زیر را دراجرای برنامه های خود در اولویت قرار دهند:
  1. در چارچوب اسناد بالادستی، اولویتهای مصوب نقشه جامع علمی و شورای عالی عتف و نیز هماهنگ با معاونت پژوهش و فناوری وزارت متبوع فعالیت کنند.
  2. توسعه کار جمعی و انجام فعالیتهای مشترک با دانشمندان و نخبگان داخلی و خارجی را برای تحقق برنامه های خود مورد توجه قرار دهند.
  3. علاوه بر حرکت در مرزهای دانش به موضوعات بنیادی، کاربردی و مورد نیاز کشور بپردازند به گونه ای که دستاوردهای مشخصی را در کارنامه عملکرد خود به جامعه عرضه کنند
  4. بارصد علم و فناوری و نیز آینده پژوهی در زمینه تخصصی مربوطه، به مثابه مرجع علمی، به دنبال نوآوری و فناوری های پیشرفته و مرز شکنی علمی باشند.
توفیق و سربلندی اعضای هیأت علمی و پژوهشگران پر افتخار آن دانشگاه را از خداوند متعال خواستارم.
 
 


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 267 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر