ورود به پنل کاربری
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ( OLD SITE )
ریاست دانشگاه

پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید1398 پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید1398

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ | 
بسمه تعالی

 
سرسبزترین بهار تقدیم تو باد                   آوای خوش هزار تقدیم تو باد
گویند که لحظه­ای است روییدن عشق          آن لحظه هزار بار تقدیم تو باد
 
      بهاران با رهاورد سبزاسبز خویش، با کوله ­باری لبریز از عطر و طراوت و شادابی و زندگانی دوباره از گرد راه رسیده و بساط نشاط بر بسیط زمین گسترده است. موسیقی نبض سبز حیات، شوق انگیز و مهرآمیز می­زند و نوید سالی دیگر و بهتر و کرامندتر را به ما می­دهد. به استقبال این رستاخیز ناگهان و این گل­افشان زندگی­بخش بشتابیم و جان و دل در زلال بی مثالش شست و شو دهیم.
       در سال 1397 دانشگاه خوارزمی به استقبال مراسم یکصدمین سال تاسیس خود رفت و با برگزاری همایش­های ملی و بین المللی و نیز برپایی مراسم نکوداشت یکصدسالگی خود با حضور معاون اول محترم رئیس ­جمهور جناب آقای دکتر جهانگیری، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از مسئولان عالی­ رتبه اجرایی، علمی و آموزشی کشور، این تاریخ کهن و پرسابقه خود را جشن گرفت و ضمن رونمایی از کتاب تاریخ یکصدسال آموزش از "دارلمعلمین مرکزی تا دانشگاه خوارزمی"، تمبر و سرود و فیلم تاریخی دانشگاه، از زحمات و تلاش­های سترگ بزرگان دانش، اندیشمندان و خبرگان آموزشی و پژوهشی و چهره­های ماندگار خود تجلیل کرد. 
      سال 1398 که با ولادت با سعادت امام علی (ع) مقارن شده، به فال نیک گرفته و با شور و نشاطی بی­مانند پای به آغازین سال سده دوم تاریخ دانشگاه می­ نهیم. تاریخی پرافتخار و غرورآفرین، پیشینه­ای درخشان و تناور و امروز و فردایی بهتر و ارجمندتر و امیدآفرین ­تر. در سال آینده امیدوارم با همکاری و همدلی خانواده بزرگ و معزز دانشگاه خوارزمی بتوانیم در تداوم برنامه­ های یکصدسالگی، از ساختمان تاریخی و میراثی پروین اعتصامی به نحو شایسته رونمایی کرده و "جشن بزرگ دانشجویی" و دانش­آموختگی و نیز نشست دانشگاههای 1919 را  برگزار کرده، برنامه راهبردی جدید دانشگاه را با هدف تحول و نیل دانشگاه به دانشگاهی تراز اول در کشور و به منظور پیشرفت درخشان در سطح دانشگاه­های منطقه و بین ­الملل نهایی، تصویب و با همت والا اجرای آن را آغاز نماییم. 
      در پایان از درگاه خداوند دانش و بینش، برای همه شما استادان و دانشجویان گران ارج، دوستان و همکاران اداری والامقام و خانواده های ارجمندتان، تندرستی، بهروزی و نیک انجامی آرزومندم و امیدوارم با تلاش، همت، احساس ژرف مسئولیت و عشق و شور و شوقی دم افزون و راهنمون، به اعتلای نام و جایگاه شایسته و بایسته دانشگاهمان کمک کنیم و روزبه روز شاهد درخشش و افتخارآفرینی آن باشیم و چشم و دلمان با خبرهای شاد و شیرین، روشن تر از پیش باد.
 
        ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید
          هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند


عزیزاله حبیبی
رئیس دانشگاه


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 30 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر