ورود به پنل کاربری
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ( OLD SITE )
مدیریت خدمات آموزشی

شرایط میهمان و انتقال دانشجویان مقطع کارشناسی شرایط میهمان و انتقال دانشجویان مقطع کارشناسی در سال تحصیلی ( ۹۹ -۹۸ ) دانشگاه خوارزمی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۱۸ | 
 ۱- این دانشگاه صرفاً درخواست هایی را بررسی می­نماید که دانشجو در سامانه سازمان امور دانشجویان (سامانه سجاد)  ثبت نام کرده باشد. بدیهی است هرگونه مکاتبه و یا درخواست حضوری غیر از رویه فوق قابل بررسی نمی­باشد. این دانشگاه با توجه به امکانات و فضای آموزشی فقط تعداد محدودی دانشجو در هر رشته طبق شرایط وزارت علوم و شرایط دانشگاه    پذیرفته خواهد کرد.

۲- دانشجویانی که از طریق سامانه سجاد ثبت نام می­نمایند، فقط می­توانند از طریق دانشگاه مبدأ و سایت مربوطه درخواست خود را پیگیری نمایند لذا از مراجعه به این دانشگاه و یا تماس تلفنی جداً خودداری نمایند.

۳- با توجه به محدودیت امکانات آموزشی صرفاً درخواست دانشجویانی که دارای شرایط خاص به شرح زیر باشند قابل بررسی خواهد بود:
الف -  دانشجویانی که شرایط خاص دارند (بیماری، ازدواج دانشجوی دختر و ...)
ب بومی استان البرز و یا تهران

۴- در شرایط برابر اولویت با افرادی است که معدل بالاتری داشته باشند. حداقل معدل جهت رسیدگی پرونده دانشجو ۱۳ می­باشد.

۵- مسئولیت نظام وظیفه و شرایط آموزشی (مشروطی، تعداد واحد و ... ) بر عهده شخص دانشجو میباشد.

۶ دانشجویانی که درخواست میهمان دائم دارند بایستی ۴  نیمسال در این دانشگاه میهمان بوده باشند تا درخواست آنان طبق شرایط مورد رسیدگی قرار گیرد (اولاً، دانشگاه مبدأ همسطح دانشگاه خوارزمی باشد، ثانیاً، معدل بالاتر از گروه مربوطه در این دانشگاه  ثالثاً، در ۴ ترم مهمانی مشروطی نداشته باشد و رابعاً، موافقت دانشکده مربوطه در دانشگاه خوارزمی و دانشگاه مبدا اخذ شده باشد)

۷- دانشگاه خوارزمی درخواست انتقالی دانشجویان را صرفاً پس از ۴ نیمسال میهمانی و حصول شرایط مصوب شورای آموزشی دانشگاه بررسی خواهد کرد.
۸- دانشجویان میهمان موظف هستند در هنگام انتخاب واحد کل شهریه ترم را پرداخت نمایند تا امکان تایید انتخاب واحد ایشان میسر باشد. شهریه دانشجویان میهمان با توجه به محدودیت فضای آموزشی مطابق شهریه دانشجویان نوبت دوم که به تصویب هیئت امنای دانشگاه خواهد رسید تعیین می­شود.

 
 


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 155 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر