ورود به پنل کاربری
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ( OLD SITE )
مدیریت روابط عمومی

دیدار و گفتگوی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد دیدار و گفتگوی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۳ | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه روز سه شنبه 98/3/28 آقای دکتر عبدالهی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه  خوارزمی با آقای دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد دیدار و گفتگو کرد.در این دیدار که در حاشیه تور آموزشی زیارتی به دانشگاه فردوسی صورت گرفت، رئیس دانشگاه فردوسی ضمن خوشامدگویی به همکاران دانشگاه خوارزمی گفتند:  دانشگاه خوارزمی دانشگاه بزرگی در ایران است ما هم به رسم همجواری با امام رضا (ع)  وظیفه میزبانی داریم و تلاش ما این است که هم در طراز  نام امام رضا(ع) هم در طراز نام فردوسی و هم در طراز خراسان حرکت کنیم.
آقای دکتر کافی عنوان کرد: توفیقات دانشگاه فردوسی به چند دسته تقسیم می­شود که بخش زیادی از این توفیق به دلیل  شهر مقدس مشهد است. حضور 25  میلیون زائر امام رضا که بیش از 2 میلیون نفر آنان بین المللی هستند.
ایشان افزود: بخش دیگری از توفیقات علمی دانشگاه به دلیل وجود زیر ساختهای دانشگاه است و بخش دیگر به خاطر وجود افراد  و مدیران قبلی دانشگاه است که بسیار بلند نظر و دور اندیش بودند و از طرف دیگر ثبات مدیریت باعث کمک به رشد دانشگاه شده است.  
رئیس دانشگاه فردوسی در ادامه گفت: ما با شرایط آرمانی و سندی که تنظیم کرده­ایم فاصله داریم ولی به صورت نسبی شرایط خوب است.
ایشان افزودند: این نگاه  شما به بازدید دانشگاه­های داخل کشور و کسب تجربه بسیار قابل تحسین است و می بایست خودمان  به یکدیگر کمک کنیم.
دکتر کافی عنوان کرد:  به اعتقاد اینجانب نظام آموزش عالی کشور اعتبار نظام جمهوری اسلامی ایران را حفظ کرده و ارتقاء بخشیده است.
ایشان در پایان اظهار امیدواری کردند که بقیه حوزه‌ها و دست اندرکاران، به ظرفیت ها و پتانسیل های آموزش عالی توجه بیشتری کنند  تا بتوانیم کشور را از این شرایط به سلامت عبور دهیم.
سپس آقای دکتر عبدالهی ضمن تشکر از ریاست دانشگاه و سایر دست اندرکاران و مدیران، سلام ریاست و اعضای هیأت رئیسه را ابلاغ نموده و گفتند: دانشگاه خوارزمی جشن یکصد سالگی را برگزار کرده است.
ایشان افزود: دانشگاه فردوسی در بین دانشگاه­های ایران جایگاه ویژه­ای دارد و اگر مرزهای جغرافیایی را کنار بگذاریم دانشگاه فردوسی به عنوان یک سرمایه ملی محسوب می­شود. ما به عنوان یک الگوی ایرانی اسلامی به شما افتخار می­کنیم و امیدواریم تجاربی را که آموخته ایم به کار بگیریم.
در خاتمه مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه هدیه­ای مزین به نام یکصد سالگی دانشگاه خوارزمی به رسم یادبود به رئیس دانشگاه فردوسی تقدیم کردند.

 
 
 
 
 
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 991 بار   |   دفعات چاپ: 15 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر