ورود به پنل کاربری
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ( OLD SITE )
مدیریت روابط عمومی

همکاری‌های متقابل دانشگاه خوارزمی و نیروی انتظامی استان البرز همکاری‌های متقابل دانشگاه خوارزمی و نیروی انتظامی استان البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۸ | 
به گزارش روابط عمومی دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸جلسه‌ای با حضور دکتر حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی و سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز در دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
در این جلسه که معاونین، مدیران ارشد، اساتید دانشگاه و معاونین نیروی انتظامی استان البرز حضور داشتند در ابتدای جلسه دکتر حبیبی به معرفی دانشگاه خوارزمی در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و دانشجویی پرداخته و از آمادگی دانشگاه خوارزمی برای همکاری‌های علمی، پژوهشی، آموزشی، اجتماعی، فرهنگی و مشاوره با مجموعه نیروی انتظامی استان البرز گفتند.
ایشان مشکلات پیرامونی دانشگاه خوارزمی را در حوزه های حمل و نقل به خصوص ایستگاه مترو با بهرهبرداری دانشگاهیان و مردم شریف کمالشهر بسیار مهم دانستند و موضوعات اجتماعی منطقه را از اولویت های مشکلات دانشگاه دانستند و یاری دستگاه‌های اجرایی استان را در این خصوص خواستار شدند.
در ادامه سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز ضمن بیان نقش و جایگاه دانشگاه و تاثیرگذاری این مجموعه مهم و علمی در کمک به توسعه حوزه های مختلف جامعه خاطز نشان کردند و تشکیل این جلسه را بسیار مغتنم و دارای ابعاد بسیار مفیدی برای دو طرف دانستند.
ایشان ارتباط دانشگاه خوارزمی با دستگاه های اجرایی استان را در یکسال گذشته بسیار خوب ارزیابی کرده و از نگاه خوب استان به دانشگاه خوارزمی در جلسات مختلف عالی در استان یاد کردند.
سپس فرمانده نیروی انتظامی استان البرز آمادگی خود و مجموعه نیروی انتظامی استان را با همه توان پژوهشی و عملیاتی خود برای هرگونه همکاری با دانشگاه خوارزمی اعلام کردند.
قابل ذکر است در این جلسه معاونین دانشگاه اساتید مرتبط و معاونین نیروی انتظامی استان البرز به بیان نظرات و نقطه نظرات علمی خود و شیوه‌های همکاری و عملیاتی کردن این نشست‌ها پرداختند.
در انتها مقرر شد تیمی مشترک بین دانشگاه و نیروی انتظامی استان البرز تفاهم نامه موجود بین دو طرف را به شکل عملیاتی و اجرای فعال نمایند.


 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1040 بار   |   دفعات چاپ: 17 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر