ورود به پنل کاربری
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ( OLD SITE )
مدیریت روابط عمومی

جشنواره دانشگاهی روز کارمند در کرج برگزار شد جشنواره دانشگاهی روز کارمند در کرج برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۷ | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه به همت ستاد گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند جشنواره دانشگاهی روز کارمند چهارشنبه 6 شهریور ماه 98 در کرج برگزار شد. این مراسم بر خلاف سالهای گذشته که در تهران و کرج به صورت جداگانه برگزار می شد امسال به صورت واحد برای تمامی همکاران دانشگاهی در کرج با  برنامه های مختلفی از جمله تجدید میثاق با شهدای گمنام دانشگاه، پیاده روی صبحگاهی،  مسابقات چندگانه ورزشی،  مسابقه آشپزی با عنوان دستپخت و... برگزار شد.در این مراسم رئیس دانشگاه،معاونان ،مدیران و کارکنان دانشگاه حضور داشتنداین برنامه با ادای احترام به محضر والا مقام شهدای گمنام دانشگاه شروع شد.  
سپس رئیس دانشگاه خوارزمی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای  هفته دولت شهیدان رجایی و باهنر، خدمت صادقانه به جامعه را افتخار قلمداد کرده و خیر خواهی و نگاه بلند در راستای رشد و تعالی دانشگاه را از خصوصیات یک کارمند نمونه عنوان کردند.
ایشان همچنین به تلاش دانشگاه در خصوص رشد و گسترش فعالیت‌های دانشگاهی اشاره و بر  نگاه مجدانه برای ایجاد تحولی اساسی در همه ارکان دانشگاه تاکید کردند.
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت از شما همکاران دانشگاهی میخواهم با همدلی و سخت کوشی مشکلات دانشگاه را پشت سر گذاشته تا بتوانیم با هم دانشگاهی در خور و شایسته نظام جمهوری اسلامی ایران بسازیم.برنامه با اجرای موسیقی ادامه یافت ،سپس از کارمندان نمونه دانشگاه خوارزمی و همچنین ازبازنشستگان دانشگاه تقدیر به عمل آمد.


 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1587 بار   |   دفعات چاپ: 37 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر