ورود به پنل کاربری

شصت و نهمین جشن دانش آموختگی در دانشگاه خوارزمی شصت و نهمین جشن دانش آموختگی در دانشگاه خوارزمی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۱۱ | 

شصت و نهمین جشن دانش آموختگی  با حضور بیش از 2000 نفر در دانشگاه خوارزمی برگزار شد.

به گزارش رابط خبری فرهنگی ؛شصت و نهمین جشن دانش آموختگی دانشگاه خوارزمی به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی و با حضور بیش از 2000 نفر در روز پنجشنبه 7 شهریورماه با حضور گرم و شاد دانش‌آموختگان و خانواده هایشان در فضایی صمیمی و خاطره انگیز برگزار شد.
در این برنامه که اعضای هیات رییسه و جمعی از مدیران و استاتید دانشگاه نیز حضور داشتند، دکتر حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه دانش آموختگان بزرگترین و بی بدیل ترین نقش را در توسعه و آبادانی کشور دارند، اظهار داشت: امروز شما از دانشگاه خوارزمی نمی روید بلکه حضور شما را به جمع دانش آموختگان دانشگاه گرامی می داریم و با هم مسیر رشد و تعالی دانشگاه را ادامه می دهیم.
دکتر حبیبی خطاب به دانشجویان و دانش آموختگان بیان کرد : شما در سالی که گذشت توانستید چندین دانشجو نمونه را به جامعه معرفی کنید ، همچنین در کنکور امسال بیش از 30 رتبه تک رقمی در مقطع دکتری و ارشد و بیش از 50 نفر رتبه دو رقمی در مقطع ارشد نتیجه زحمات شما در سالهای تحصیل در دانشگاه خوارزمی بوده است.
در ادامه دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم پس از اینکه پیام وزیر علوم را به دانش آموختگان و دانشگاهیان دانشگاه خوارزمی رساند ،به نقش دانشگاه خوارزمی در توسعه علمی کشور اشاره کردند و بیان کرد : فکر نکنم کسی در آموزش عالی کشور بوده باشد و نام دانشگاه خوارزمی را نشنیده باشد.
اما آنچه که موجب تفاوت در بین برخی از شماها بوده، شاید این است که این دوره را چگونه سپری کردیم و با چه کیفیتی آن را گذرانده ایم، زمان را به شیوه های مختلف می‌شود سپری کرد ، اما اگر می‌گویند زمان طلاست، طلا  بودن آن بر می‌گردد به اینکه ما با زمان در اختیارمان چگونه رفتار می کنیم ،چگونه عمل می کنیم و چگونه آن را سپری می کنیم.
دکتر غفاری در ادامه با اشاره به سختی ها و مشکلات دوران دانشجویی اظهار داشت: در بزنگاه هایی که با آن مواجه می شویم و در زیباییهای اقوا گرانه اطرافمان هوشیار باشیم و مشکلات را پشت سر بگذرانیم، زندگی حل مشکلات و گرافتاری هاست و این زمان برای شما دانش آموختگان شروع یک حرکت و تلاش است ،از زمانه عقب نمانید و همواره شور و اشتیاق و امید داشته باشید.
در این جشن از رتبه های تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین دانشجویان نمونه کشوری و رتبه های برتر علمی دانشکده ها نیز تقدیر به عمل آمد.
پخش موسیقی زنده،برنامه نور افشانی ، رژه گروهی به صورت دانشکده ای و گرفتن عکس یادگاری و همچنین قرائت سوگندنامه از دیگر برنامه های جشن بود.
در پایان تندیس ویژه دانش آموختگی دانشگاه خوارزمی به فارغ التحصیلان اهدا شد.

معاونت فرهنگی و اجتماعی
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 893 بار   |   دفعات چاپ: 27 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر