ورود به پنل کاربری

برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه خوارزمی برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه خوارزمی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ | 
از ابتدای سال تا کنون یازده کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه خوارزمی برگزار شده است.
مدیر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی ، دکتر علی اصغر رجبی بیان کرد: از ابتدای سال 98 تا کنون یازده کرسی آزاد اندیشی برگزار شده است که از این تعداد پنج نشست ویژه اعضای هیأت علمی و شش نشست ویژه دانشجویان بوده است.
دکتر علی اصغر رجبی با اشاره به معنای آزاد اندیشی از دیدگاه رهبری افزود: آزاد اندیشی از دیدگاه مقام معظم رهبری یعنی آزادانه فکر کردن، آزادانه تصمیم گرفتن، ترجمه‌ای، تقلیدی و بر اثر تلقین دنبال بلندگوهای تبلیغاتی غرب حرکت نکردن می باشد. لذا شامل علم، معرفت، مشی سیاسی، شعارها و واژه‌ها و خواسته ‌های متعارف سیاسی و اجتماعی هم می‌شود.
وی گفت: با توجه به اینکه یکی از مطالبات جدی دانشجویان در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزاری کرسی های آزاد اندیشی است، این مدیریت از درخواست های ارسالی از سوی اساتید محترم و دانشجویان برای برگزاری کرسی استقبال می کند. ایشان در رابطه با روند درخواست برای برگزاری کرسی های آزاد اندیشی بیان کرد: یک عضو محترم هیأت علمی، دبیران هریک از تشکل های دانشجویی و یا سه نفر از دانشجویان عزیز می توانند درخواست های خود را به این مدیریت ارسال کرده و پس از طی مراحل قانونی نسبت به برگزاری کرسی با حمایت گروه برنامه ریزی و سیاستگذاری فرهنگی اقدام نمایند.
 
 

معاونت فرهنگی و اجتماعی
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1733 بار   |   دفعات چاپ: 42 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر