ورود به پنل کاربری
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ( OLD SITE )
مدیریت روابط عمومی

امضای بیانیه امضای بیانیه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ | 
در پی شهادت ناجوانمردانه "سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی" و همرزمان خستگی ناپذیرش به ویژه "مجاهد شهید ابومهدی المهندس" به واسطه ترور رژیم جنایتکار آمریکا، اساتیدی که تمایل به امضای بیانیه زیر را دارند، آمادگی خود را از طریق اتوماسیون اداری به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خوارزمی اعلام نمایند.
 
بسم الله الرحمن الرحیم

مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا. سوره احزاب،آیه۲۳.
ﺍﺯ ﻣﺆﻣﻨﺎﻥ ﻣﺮﺩﺍﻧﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﻧﭽﻪ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺑﺮ ﺁﻥ ﭘﻴﻤﺎﻥ ﺑﺴﺘﻨﺪ ﺻﺎﺩﻗﺎﻧﻪ ﻭﻓﺎ ﻛﺮﺩﻧﺪ ، ﺑﺮﺧﻲ ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻥ ﭘﻴﻤﺎﻧﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻧﺠﺎم ﺭﺳﺎﻧﺪﻧﺪ ﻭ ﺑﺮﺧﻲ ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻥ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻣﻰ ﺑﺮﻧﺪ ﻭ ﻫﻴﭻ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻭ ﺗﺒﺪﻳﻠﻲ ﻧﺪﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ.
شهادت سردار شجاع و سرافراز، دلاور نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، سپهبد پاسدار، شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان خستگی ناپذیرش بخصوص مجاهد شهید ابومهدی المهندس را به محضر امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و تمامی مظلومان و آزادگان جهان تبریک و تسلیت می گوئیم. 
سردار سلیمانی مجاهد فی سبیل الله بود و تا آخرین نفس برای عزت واقتدار این مرز وبوم مجاهدت نمود. در سال های اخیر با ظهور پدیده شوم داعش او قهرمان مبارزه با تروریسم بود ، و غده سرطانی داعش را از منطقه برکند وامنیت را به مردم منطقه هدیه نمود. 
جنایتکاران پلید باید بدانند با شهادت این سردار فداکار و جان برکف، خط جهاد و مقاومت با انگیزه ای مضاعف ادامه خواهد یافت و درخت مقاومت هر روز شکوفاتر و بالنده تر از گذشته خواهد شد.
در این راستا ما استادان دانشگاه های سراسرکشور ضمن ادای احترام به روح بلند و ملکوتی این فرمانده دلاور، انتظار داریم با پاسخی سخت وپشیمان کننده ، انتقام خون پاک و بناحق ریخته آن شهید مظلوم از جنایتکاران ددمنش گرفته شود. و از مسؤولان سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران می خواهیم با دیپلماسی فعال، زمینه محکومیت جهانی این جنایت هولناک و اقدامات مذبوحانه  آمریکای جنایتکار را در مجامع جهانی و بین المللی و از همه مهم تر در نزد افکار عمومی جهان فراهم نموده و برای  محاکمه عادلانه مسببان آن از مجاری بین المللی اقدام‌نمایند.بدیهی است رژیم منحوس ایالات متحده آمریکا مسؤول عواقب کلیه تبعات ماجرا جوئی جنایتکارانه خواهد بود.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 892 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر