ورود به پنل کاربری
پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ( OLD SITE )
مدیریت روابط عمومی

پیام تبریک سال جدید1399 ریاست دانشگاه پیام تبریک سال جدید 1399ریاست دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ | 

وقت آن شد که به گل حکم شکفتن بدهـی
ای سر انگشـــت تو آغاز  گل افشانی­ ها
فصل تقسیم گل و گندم و لبخنـــد رسیــد
فصل تقسیم غـــزل­ ها و غـــزل­خوانی ­هـا
عطـــر تو لایحه روشن آغــــاز بهــــــار

طرح لبخنـــــد تو پـــایـــان پریشانی ­هـا
« قیصر امین پور »

بهار را سپاس می­ گوییم که لبخند آفتاب و زمین را در چهره طبیعت، به نمایش می­ گذارد، سلام خورشید را برای زمستان سرد و سفید به ارمغان می ­آورد، برای سرایش نغمه حیات دوباره زمین، برای رنگین کمان قدرت، شکوفایی، شادمانی، عظمت، بقا، آبادانی، عشق و صلحش، برای تجدید دوبارۀ خاطره خویشاوندی انسان با طبیعت، برای فرصت مجدد امید و شادمانی­، خداوند را سپاس می­ گویم.
خانواده بزرگ دانشگاه خوارزمی سال ۱۳۹۸ را با تجربه­ ها و اندوخته­ هایی در عرصه های علم و دانش، برنامه­ ریزی­، تحول، تداوم با همدلی و همراهی همه اعضا پشت سر گذاشت. دانش آموختگانی بر حسب رسالت خود، برای انجام وظایف علمی-اجتماعی خود وارد جامعه شدند، عده کثیری از اعضای معزز هیئت علمی، به مراتب بالای دانش ارتقا یافتند، تا با اندوخته ­های سرشار علمی در اعتلا و سربلندی کشورمان گام­ های مؤثری بردارند، عده ­ای در تلاش برای کسب اندوخته­ های علمی بیشتر در جهت رشد و تعالی دانشگاه از فرصت­ها و ماموریت ­های علمی بهره بردند. تعدادی از عزیزان به مقام پیش کسوتی نائل آمدند و کوله بار تجربیات خود را در اختیار فرزندان این خانواده دانشگاهی قرار دادند و عزیزانی برای همیشه خاطره های خود را به ما سپردند و آسمانی شدند و در اواخر سال با هجوم ویروس نو پدید «کرونا» روزهای پر اضطرابی را تجربه کردیم که با وجود تمام دشواری­ ها و تبعات ناخوشایند آن، ابعاد و زوایای دیگری از نوع دوستی، شکیبایی و ایثارگری را شاهد بودیم و امیدواریم با تدبیر و خردجمعی چنین روزهایی را با سربلندی و سلامت سپری کنیم.
دانشگاهیان ارجمند، اکنون به حول و قوه الهی، به استقبال سالی خواهیم رفت که شروع آن، طلوع درخشان خاتمیت، شکوفایی بهاری ­ترین فصل گیتی، تابش انوار الهی در ظلمات جهل و خرافات و معراج انسان از خاک تا افلاک است. سالی که بهار آن مصادف است با ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)، الگوی بارز سخا، وفاداری و برادری و میلاد سعید اشرف ایجاد، زین العابدین، سیدالساجدین. سالی که در هفدهمین روز بهاری آن، با  ولادت علی اکبر (ع) به استقبال روز جوان، خواهیم رفت و در واپسین روزهای این ماه بهاری، ولادت فرخنده حضرت قائم، مهدی (عج) یگانه عدالت گستر گیتی، نوید امید، آرزو و آینده درخشان، چشم و دلمان را روشن خواهد کرد.
دانشگاهیان و همراهان گران­قدر، امیدواریم در سال نو به یاری خداوند و به برکت قدسیه ایام فرخنده ولادت ائمه اطهار، راهبران و پیشوایان دینی، با ارمغان نصرت الهی و اقدامات آگاهانه توام با همدلی از بحران ویروس کرونا به سلامت عبور کنیم و با صبر و پایداری پیروزی دیگری را رقم بزنیم و در عرصه­ های علم و عمل نیز شاهد پیشرفت های چشمگیری باشیم و با گذشت، فداکاری، سخا، و تلاش های مجدانه مسیر تعالی علم و اخلاق را هموار کنیم و به تعهدات علمی-اجتماعی خود جامه عمل بپوشانیم. در آستانه سال جدید، آرزو می کنم در سایه پرمهر خداوند متعال از هر نوع بلا و بیماری مصون و در صحت و سلامت کامل باشید.

 
عزیزاله حبیبی
رئیس دانشگاهCAPTCHA

دفعات مشاهده: 1129 بار   |   دفعات چاپ: 23 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر