نظرسنجی در خصوص اصلاح آدرس ایمیل دانشجویان ما قبل ۹۹ نظرسنجی در خصوص اصلاح آدرس ایمیل دانشجویان ما قبل 99

 | تاریخ ارسال: 1399/9/1 | 
اطلاعیه مهم مختص دانشجویان گرامی دانشگاه: 

(اطلاعیه مهم ):
پیرو اطلاعیه های پیشین مرکز فاوا خوارزمی و اصلاح آدرس های ایمیل به اطلاع می رساند این تصمیم در راستای اعتراض بسیاری از دانشجویان صورت گرفته است.
دانشجویان عزیز بطور مکرر از حذف کلمه (std) اول ایمیل سازمانی به دلیل مشابهت حروف مذکور با کلمات نامناسب را داشته و همین امر موجب گردید تا مرکز فاوا در راستای این درخواست راهکار جایگزینی را ارائه نماید.


بدین جهت شرکت در این نظرسنجی بسیار ضروری است و از کلیه دانشجویان ماقبل 99 در خواست میگردد تا تاریخ اعلام شده در نظرسنجی شرکت نمایند.
 
لذا در این خصوص به اطلاع کلیه دانشجویانی که ایمیل آکادمیک دریافت نموده اند می رساند که مرکز فاوا خوارزمی در راستای درخواست های مکرر دانشجویان عزیز مبنی بر اصلاح ساختار ایمیل و حذف کلمه (std_ ) از ابتدای ایمیل آدرس افراد، قصد دارد تا از ترکیب نام و نام خانوادگی و بخشی از شماره دانشجویی برای نام کاربری ایمیل دانشجویان محترم استفاده نماید. همچنین با توجه به راه اندازی سامانه احراز هویت متمرکز دانشگاه در آینده ای نزدیک جهت سهولت دسترسی به سامانه های دانشگاه با یک نام کاربری و پسورد، در همین راستا ساب دامین دانشجویان منطبق بر دانشکده ای که در حال تحصیل هستند تغییر خواهد کرد.
 
لازم به ذکر است در این تغییر ایمیل قبلی دانشجویان جهت دریافت ایمیل فعال خواهد بود و در ایمیل جدیدی که به دانشجویان داده می شود دریافت هم از ایمیل قبلی و هم ایمیل جدید مقدور خواهد بود، اما ارسال تنها با ایمیل جدید خواهد بود و زین پس ایمیل رسمی شما ایمیل جدید خواهد بود

بطور مثال:
 اگر پیش از این دانشجویی به نام Ali  و نام خانوادگی ahmadi و شماره دانشجویی 983217509 ایمیل std_aliahmadikhu.ac.ir  را در اختیار داشته و دانشجوی دانشکده فنی و مهندسی است از تاریخ اعمال تغییرات جهت ارسال ایمیل، آدرس به شکل زیر a.ahmadi.17509eng.khu.ac.ir خواهد بود ولی کماکان با هر دو آدرس std_aliahmadikhu.ac.ir و a.admadi.17509eng.khu.ac.ir ایمیل دریافت می گردد

لازم به ذکر است که تغییر دامین ایمیل ها جهت راه اندازی سامانه احراز هویت حتماً تغییر خواهد کرد. و این نظرسنجی در خصوص نام کاربری دانشجویان عزیز است. لذا خواهشمند است تمام دانشجویان گرامی در نظرسنجی تغییر  نام کاربری در آدرس ایمیل شرکت نمایند.
 
نتیجه نظرسنجی ملاک اعمال تغییرات نام کاربری در آدرس ایمیل از سوی مرکز فاوا خواهد بود.


مجدد خاطر نشان میگردد نظرسنجی در خصوص حذف(std_ )  می باشد و اعمال نام دانشکده در ساب دامین در این نظرسنجی مد نظر نیست و با راه اندازی سامانه احراز هویت متمرکز ،نام دانشکده در آدرس ایمیل مشخص میگردد
 
لذا خواهشمند است تا تاریخ 4 آذر ماه 99  فرم زیر را جهت نظرسنجی تکمیل و اعلام نظر فرمائید.
 
پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگزاریم. 
 
  <<موفق و پیروز باشید>>  
مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطاتCAPTCHA

دفعات مشاهده: 1104 بار   |   دفعات چاپ: 48 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر