انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه خوارزمی با سازمان مدیریت بحران کشور انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه خوارزمی با سازمان مدیریت بحران کشور

 | تاریخ ارسال: 1400/2/21 | 
به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی فی مابین پژوهشکده کاربردی بلایای طبیعی و مدیریت ریسک دانشگاه خوارزمی و سازمان مدیریت بحران کشور منعقد گردید.
 این تفاهم نامه به منظور ایجاد و گسترش همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی با هدف ارتقاء مطالعات و انجام طرح‌های آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط با وظایف سازمان و بهره گیری امکانات و توانمندی های علمی،تخصصی، مشورتی،تجهیزاتی، آزمایشگاهی ،کتابخانه‌ای ارتباطات علمی و فعالیت‌های گروه‌های پژوهشی و واحدهای تابعه پژوهشکده کاربردی بلایای طبیعی و مدیریت ریسک و  سایر ظرفیت‌های دانشگاه و سازمان منعقد گردید.
تعهدات طرفین در این تفاهم نامه عبارتند از :
-     همکاری در ارائه خدمات علمی آموزشی و پژوهشی مورد نیاز سازمان و مجمع ملی کاهش خطر پذیری جمهوری اسلامی ایران با درخواست سازمان. 
-     همکاری برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی تخصصی و تربیت مربی مدیریت بحران در کشور و همچنین سایر نشست‌ها، دوره ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با اهداف مشترک .
-     پیشنهاد طرح های پژوهشی مطالعاتی و آموزشی و پشتیبانی انجام آنها. 
-     همکاری در تهیه و تنظیم پیش نویس ضوابط و مقررات به منظور کمک به تحقق اهداف قانون مدیریت بحران کشور.
-     کمک به رشد و توسعه دانش و فناوری در راستای ارتقاء مدیریت بحران و ایجاد زمینه های لازم در آینده پژوهی و ایجاد نظام دیده‌بانی علمی در مدیریت حوزه مدیریت و کاهش خطرپذیری سوانح در کشور. 
-    و..
مدت زمان این تفاهم نامه چهار سال می باشد که در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 2262 بار   |   دفعات چاپ: 201 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر