ورود به پنل کاربری
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ( OLD SITE )
معاونت دانشجویی

برگزاری مسابقه سیمولتانه استاد بزرگ احسان قائم مقامی در دانشگاه شهید بهشتی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۲۱ | 

روز یکشنبه 19 آذر ، مسابقه بزرگ شطرنج سیمولتانه با حضور احسان قائم مقامی، قهرمان ارزنده شطرنج کشورمان، درسالن ورزشی شماره یک مرکز تربیت بدنی دانشگاه شهید برگزار شد.

در این مسابقه، 119نفر از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاههای خوارزمی، تهران، علم و صنعت، صنعتی شریف، خواجه نصیر، ، علامه طباطبایی، تربیت مدرس، شهید بهشتی، صنعتی امیرکبیر، الزهرا، علمی کاربردی، هنر، بهزیستی و  توانبخشی،علوم پزشکی ایران و کارکنان شهرداری تهران حضور داشتند..

در پایان مسابقه استاد بزرگ احسان قائم مقامی که رکورددار بازی سیمولتانه جهان با 196 نفر می باشد موفق شد در تمامی بازی ها به پیروزی برسد و تنها یک بازیکن به اسم حسین یوسف پور) دانشجوی مرکز علمی و کاربردی فدراسیون شطرنج موفق به پیروزی در برابر استاد شد و امیرحسین تندرو از همین مرکز آموزشی هم با استاد به تساوی رسید .

آقایان دکتر احمدی معاون وزیر علوم، دکتر دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، دکتر پورکیانی ، دکتر جباری معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی و دکتر حسینی مدیر مرکز تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی از این مسابقه مهیج بازدید کردند. این مسابقه ساعت 10 آغاز و در ساعت 19 به اتمام رسید در پایان مسابقه به 10 نفر از شرکت کنندگان که بازی هایی باکیفیت برتر به نمایش گذاشتند جایزه نقدی و صفحه مهره امضاشده توسط استاد اهدا شد..

اسامی نفرات برتر

حسین یوسف پور از مرکز علمی و کاربردی فدراسیون شطرنج

امیرحسین تندرو از مرکز علمی و کاربردی فدراسیون شطرنج

شقایق نظری از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

زینب خوش صفا از دانشگاه تهران

محدثه قاسم پور از دانشگاه علوم پزشکی ایران

مریم امیرحکمتی از دانشگاه تهران

عرفان محمدی از دانشگاه صنعتی شریف

رضا عطایی از دانشگاه علم و صنعت

محسن خداوردی از دانشگاه هنر

مهدی شفیعی از دانشگاه خوارزمی

همچنین به 5 نفر از شرکت کنندگان دانشگاه شهید بهشتی هم جوایزی اهدا شد و در نهایت به 91 از شرکت کنندگان به قید قرعه صفحه مهره شطرنج اهدا شد.

                                                                                            مدیریت تربیت بدنیCAPTCHA code
دفعات مشاهده: 676 بار   |   دفعات چاپ: 113 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر