ورود به پنل کاربری

ماموریت های اداره سامانه های اطلاعاتی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲۳ | 
اداره سامانه‌های اطلاعاتی مسئول سیستم های اتوماسیون  دانشگاه در فرآیندهای آموزشی, پژوهشی و اداری ـ مالی دانشگاه است. این اداره با دراختیار داشتن کلیه نرم افزار های دانشگاه و بهره‌گیری همه جانبه از فناوری نرم‌افزار و سامانه‌های اطلاعاتی در امور اداری, آموزشی و پژوهشی دانشگاه کلیه خدمات نرم افزاری دانشگاه را مدیریت می کند. تأمین نرم‌افزارها و سامانه‌های اطلاعاتی مطابق با روش شناسیهای مدرن و فناوری روز دنیا بگونه‌ای که کلیه کاربران در صورت درخواست٬ بتوانند در زمان مناسب با رضایت خاطر و کیفیت مناسب و مطابق با مقررات امنیتی و قوانین مالکیت فکری به سرویسهای مورد نیاز خود دسترسی یابند. در این راستا سامانه‌های اطلاعاتی متعددی توسط این اداره راهبری و فراهم می شود. کارگروه‌های این اداره عبارتند از:
 
الف) کارگروه سامانه‌های پژوهشی شامل: ۱. سامانه اطلاعاتی علمی دانشگاه که عهده‌دار ثبت و ضبط و در اختیار قرار دادن اطلاعات آموزشی و پژوهشی اساتید است و اتوماسیون فرآیندهای گرانت ـ ارتقاء و ترفیع را بعهده دارد. ۲. سامانه جامع کتابخانه که راهبری نرم افزار مربوطه را به عهده دارد.
۳. سامانه پرتال دانشگاه که مدیریت٬ راهبری و ارتقاء وب سایت دانشگاه را به عهده دارد.
 
ب) کارگروه سامانه‌های اداری ـ مالی و اتوماسیون فرآیندهای اداری ـ مالی دانشگاه  نظیر راهبری سامانه گردش مکاتبات الکترونیکی دانشگاه ـ اتوماسیون فرآیندهای پرسنلی ـ حسابداری ـ حقوق و دستمزد ـ انبار و اموال و راهبری تمام سامانه های اداری و مالی دیگر دانشگاه در این خصوص.
 
ج)  کارگروه سامانه دانشجویی دانشگاه که اتوماسیون فرآیندهای مدیریت آموزشی (گلستان)وهمچنین مدیریت فرآیندهای نرم افزاری خوابگاه ها و سامانه کنترل مصرف اینترنت را به عهد دارد.
 
د)  کارگروه توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری که مسئولیت پشتیبانی فنی و توسعه سامانه جامع آموزش و همچنین وظیفه  نظارت بر توسعه سایر سامانه‌های اطلاعاتی مرکز انفورماتیک را بر عهده دارد.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 10406 بار   |   دفعات چاپ: 467 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر