ورود به پنل کاربری
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ( OLD SITE )
دانشکده علوم مالی
img_yw_news

سر در دانشکده علوم مالی

img_yw_news

فصلنامه حسابداری ارزشی

img_yw_news

سالن مطالعه دانشکده

img_yw_news

سالن پیامبر اعظم

img_yw_news

سالن پیامبر اعظم

دانشکده علوم مالی
دانشکده علوم مالی یکی از قدیمی ترین دانشکده های دانشگاه علوم اقتصادی سابق است. دانشگاه علوم اقتصادی به عنوان نخستین مرکز آموزشی وزارت امور اقتصادی و دارایی ایران در سال ۱۳۱۵ بنیانگذاری شده است. دانشکده علوم مالی شامل سه گروه آموزشی : حسابداری(مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد،(مدیریت مالی)مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد)  و ریاضیات مالی )مقطع کارشناسی ارشد (دانشجو می پذیردلازم به ذکر است که این دانشکده از دیرباز موفق ترین قطب تخصصی حسابداری، حسابرسی، مالیاتی، حسابداری دولتی بوده است .

پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید
 
سال 1398 که با ولادت با سعادت امام علی (ع) مقارن شده، به فال نیک گرفته و با شور و نشاطی بی مانند پای به آغازین سال سده دوم تاریخ دانشگاه می نهیم. تاریخی پرافتخار و غرورآفرین، پیشینه ای درخشان و تناور و امروز و فردایی بهتر و ارجمندتر و امیدآفرین تر. امیدوارم در سال آینده با همکاری و همدلی خانواده بزرگ و معزز دانشگاه خوارزمی بتوانیم در تداوم برنامه های یکصدسالگی، برنامه راهبردی جدید دانشگاه را با هدف تحول و نیل به دانشگاهی تراز اول در کشور و پیشرفت درخشان در سطح دانشگاه های منطقه و بین الملل، نهایی، تصویب و با همت والا اجرای آن را آغاز نماییم.
در پایان از درگاه خداوند دانش و بینش، برای همه شما استادان و دانشجویان گران ارج، دوستان و همکاران اداری والامقام و خانواده های ارجمندتان، تندرستی، بهروزی و نیک انجامی آرزومندم و امیدوارم با تلاش، همت، احساس ژرف مسئولیت و عشق و شور و شوقی دم افزون و راهنمون، به اعتلای نام و جایگاه شایسته و بایسته دانشگاهمان کمک کنیم و روز به روز شاهد درخشش و افتخارآفرینی آن باشیم و چشم و دلمان با خبرهای شاد و شیرین، روشن تر از پیش باد.  
   دکتر عزیزاله حبیبی
رئیس دانشگاه خوارزمی