ورود به پنل کاربری
مدیریت همکاری های علمی بین المللی

مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه خوارزمی با هدف تقویت علمی واعتبار دانشگاه در عرصه بین المللی در سال 1381 تاسیس شده است. مامویت اصلی این حوزه بین المللی سازی فعالیت ها و برنامه های دانشگاه ارتقا همکاری های بین المللی و استفاده از ظرفیت های موجود در دیگر کشورها است. مدیریت همکاری های علمی بین المللی در دانشگاه عهده دار تنظیم و پیگیری مناسبات بین المللی و برقراری ارتباط با سایر دانشگاهها ، موسسات ومراکز پژوهشی و نهادهای منطقه ای و بین المللی تخصصی، انجام امور مربوط به سفرهای علمی و رسمی خارجی اعضای هیات علمی و نمایندگان دانشگاه، تهیه تفاهم نامه های همکاری های علمی پژوهشی با دانشگاهها و موسسات آموزشی خارج از کشور و ...  می باشد.

img_yw_news
کنفرانس عمومی سالانه انجمن موسسات آموزش عالی جنوب شرق آسیا (آسایهل) 2018
تاریخ:چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کنفرانس عمومی سالانه انجمن موسسات آموزش عالی جنوب شرق آسیا (آسایهل) در تاریخ 11-13 December 2018 به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با محور «نقش دانشگاه‌های خصوصی و غیر انتفاعی در گسترش و ارتقای آموزش عالی» با حضور روسای دانشگاه‌های برتر آسیا، پژوهشگران و نخبگان قاره کهن، چهره های علمی و برجسته کشوری و استانی برگزار گردید.
img_yw_news
دیدار دانشجویان خارجی با مدیریت دفتر همکاری های علمی بین المللی
تاریخ:چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷
دیدار دانشجویان خارجی با مدیریت دفتر همکاری های علمی بین المللی روز دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 3 بعد از ظهر در سالن ابوریحان دانشکده ادبیات و علوم انسانی در پردیس تهران برگزار شد.
img_yw_news
شرکت در کنفرانس آموزشی اتحادیه اروپا
تاریخ:شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷
کنفرانس "پژوهش در زمینه مهاجرت: پیگیری چالش‌ها و تشریح راه‌حل‌ها " و کارگاه روش‌های تدوین طرح‌های پژوهشی و تامین منابع مالی پروژه‌های اتحادیه اروپا در چهارچوب افق ۲۰۲۰ (Horizon ۲۰۲۰ با همکاری دانشگاه اصفهان و اتحادیه اروپا در روزهای ۶ و ۷ آذرماه ۱۳۹۷ (۲۷ و ۲۸ نوامبر ۲۰۱۸) در دانشگاه اصفهان برگزار گردید.
img_yw_news
دیدار سفیر کشور دانمارک با مدیر دفتر بین الملل دانشگاه
تاریخ:چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
بازدید سفیر دانمارک از دانشگاه خوارزمی بنا به درخواست آقای دانی عنّان سفیر این کشور در جمهوری اسلامی ایران و در جریان گفتگوی ایشان با دکتر محمود بریمانی، دستیار وزیر و مدیرکل اروپا در وزارت امور خارجه، به تاریخ ۲۱ شهریور سال جاری، برای دیدار با آقای دکتر رسول رسولی پور، رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی و سرپرست دفتر همکاری های بین المللی دانشگاه، در بعدازظهر روز چهارشنبه 97/7/27 در دفتر این حوزه انجام شد.
img_yw_news
برگزاری همایش همدلی و همزبانی
تاریخ:دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷
همایش همدلی و همزبانی با هدف توسعه ارتباطات فرهنگی بین دو کشور ایران و افغانستان و با همکاری گروه زبان و ادبیات فارسی و مدیریت همکاری های علمی بین المللی روز چهارشنبه دوم آبان 97 در سالن ابوریحان برگزارشد.
img_yw_news
برگزاری جلسه تودیع و معارفه سرپرست دفتر همکاری های بین الملل
تاریخ:جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
برگزاری جلسه تودیع و معارفه سرپرست دفتر همکاری های بین الملل
img_yw_news
برگزاری جشنواره هنر برای صلح
تاریخ:دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
روز چهارشنبه 20تیرماه 97 جشنواره "هنر برای صلح"  به همت دفتر همکاریهای بین الملل دانشگاه، انجمن دانشجویان افغانستانی دانشگاه خوارزمی و انجمن مطالعات صلح افغانستان، درسالن ابوریحان دانشگاه خوارزمی برگزار شد،  در این جشنواره دانشجویان افغان،مسئولین دانشگاه و مسئول امور دانشجویان سفارت افغانستان حضور داشتند.
img_yw_news
اولین نشست کارگروه توسعه تعاملات آکادمیک با کشور ژاپن
تاریخ:چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
اولین نشست کارگروه توسعه تعاملات آکادمیک با کشور ژاپن
img_yw_news
دیدار جناب آقای دکتر بلاش، مدیر دفتر همکاری های علمی بین المللی با جناب آقای دکتر حکیم از بخش رایزنی فرهنگی سفارت عراق
تاریخ:چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
دیدار جناب آقای دکتر بلاش، مدیر دفتر همکاری های علمی بین المللی با جناب آقای دکتر حکیم از بخش رایزنی فرهنگی سفارت عراق
img_yw_news
برگزاری کنفرانس بین المللی مدیریت دانش
تاریخ:یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومی دانشگاه روز دوشنبه 11 تیرماه اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش با حضور آقایان دکتر نوه ابراهیم سرپرست محترم دانشگاه، دکتر بلاش سرپرست دفتر همکاریهای بین الملل دانشگاه، دکتر اولیاء رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، دکتر برندر رئیس انجمن مدیریت دانش اتریش، نماینده سفیر اتریش و ... در سالن ابوریحان دانشگاه برگزار شد این کنفرانس سه روزه بوده و تا 13 تیرماه ادامه دارد. 

پیام ریاست محترم دانشگاه خوارزمی به مناسبت روز دانشجو
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه 16 آذر و مقام شامخ دانشجو، این قشر فهیم جامعه و سرمایه فاخر که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، امید آینده و ذخیره حیاتی کشور است ، این روز را به تمامی شما دانشجویان و فرهیختگان جامعه دانشگاهی کشور بالاخص خانواده بزرگ و معزز دانشجویی و علمی دانشگاه خوارزمی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیقات روزافزون شما عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسئلت دارم.  
   
دکتر عزیزاله حبیبی
رئیس دانشگاه خوارزمی