ورود به پنل کاربری
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ( OLD SITE )
دانشکده شیمی
img_yw_news

نمای دانشکده شیمی

img_yw_news

ازمایشگاه شیمی

img_yw_news

ازمایشگاه تحقیقاتی شیمی

img_yw_news

محوطه جلوی دانشکده

img_yw_news

آزمایشگاه دانشکده شیمی

img_yw_news

تجهیزات آزمایشگاه دانشکده شیمی

img_yw_news

ICP

دانشکده شیمی
دانشگاه خوارزمی، اولین نهاد آموزش عالی در ایران که در سال ۱۲۹۷ شمسی در تهران تاسیس شده است هم اکنون در آستانه جشن یکصدمین سالگرد تاسیس خود، چهره های ماندگار علمی و مفاخر تاریخی خود را به کشور معرفی می نماید و با هدف کمک به تامین نیروی انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز جمهوری اسلامی ایران، رسالت خطیر تربیت دانشجو و پژوهشگر را در تمامی مقاطع تحصیلی و رشته های مختلف توسط مدرسین و اساتید فرهیخته خود برعهده دارد و در حال حاضر جزو ۲۰ دانشگاه برتر کشور و نخستین دانشگاه مدرن ایران می باشد. همچنین با هدف تقویت علمی و اعتبار دانشگاه در عرصه بین المللی، ارتباطات گسترده ای را با ۲۲ کشور دیگر برقرار نموده است.
 
 
سرپرست محترم دانشگاه بر اجرای قانون و پرهیز از ایجاد سلایق، شایسته سالاری، داشتن دانشگاه کارآفرین، حرکت به سوی دانشگاه های نسل سوم، استاندارد سازی نرم افزاری و سخت افزاری، اهتمام برای رسیدگی به مسائل معیشتی و رفاهی، تکریم و ارج نهادن به سرمایه های جاری دانشگاه و...تأکید کردند.  
   
دکتر عزیزاله حبیبی
سرپرست دانشگاه خوارزمی

 
img_yw_news
کشف 17 آسیب پذیری در تنها 4 دستگاه مربوط به شهر هوشمند
تاریخ:چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
شهرهای هوشمند همچنان به حدی که مدیران آن فکر می کنند شفاف و ایده آل نیستند. طبق تحقیقاتی که به تازگی انجام شده است نقص های امنیتی بسیاری در وسایل مورد استفاده در شهرهای هوشمند وجود دارد. نکته ای که مهم است این است که فروشندگان وسایل مربوط به شهرهای هوشمند، حتی نکات ابتدایی امنیتی را رعایت نمی کنند. 
img_yw_news
خبرگان امنیت انگلیسی از شارژر USB-C اپل برای نشر بد افزار استفاده میکنند.
تاریخ:سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
USB-C به عنوان یک رابط ارتباطی سریع و یک جک راحت برگشت پذیر مورد استفاده است که به دستگاه شما امکان شارژ شدن می دهد. قابلیت هایی نظیر Plug and Play و Self-Installation را نیز به خصوصیات آن اضافه نمایید، همچنین این رابط یک روش اولیه برای حمله به دستگاه مورد نظر را به طرز ساده و ناخوشایندی فراهم می کند.
img_yw_news
شرکت تیم های ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاههای کشور
تاریخ:سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
img_yw_news
سمینار تخصصی مدیریت و نگهداری مراکز داده بر پایه استانداردEN50600 _2017
تاریخ:سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷