ورود به پنل کاربری
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ( OLD SITE )
مدیریت اداری
مدیریت اداری
دانشگاه خوارزمی، اولین نهاد آموزش عالی در ایران که در سال ۱۲۹۷ شمسی در تهران تاسیس شده است هم اکنون در آستانه جشن یکصدمین سالگرد تاسیس خود، چهره های ماندگار علمی و مفاخر تاریخی خود را به کشور معرفی می نماید و با هدف کمک به تامین نیروی انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز جمهوری اسلامی ایران، رسالت خطیر تربیت دانشجو و پژوهشگر را در تمامی مقاطع تحصیلی و رشته های مختلف توسط مدرسین و اساتید فرهیخته خود برعهده دارد و در حال حاضر جزو ۲۰ دانشگاه برتر کشور و نخستین دانشگاه مدرن ایران می باشد. همچنین با هدف تقویت علمی و اعتبار دانشگاه در عرصه بین المللی، ارتباطات گسترده ای را با ۲۲ کشور دیگر برقرار نموده است.

پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید
 
سال 1398 که با ولادت با سعادت امام علی (ع) مقارن شده، به فال نیک گرفته و با شور و نشاطی بی مانند پای به آغازین سال سده دوم تاریخ دانشگاه می نهیم. تاریخی پرافتخار و غرورآفرین، پیشینه ای درخشان و تناور و امروز و فردایی بهتر و ارجمندتر و امیدآفرین تر. امیدوارم در سال آینده با همکاری و همدلی خانواده بزرگ و معزز دانشگاه خوارزمی بتوانیم در تداوم برنامه های یکصدسالگی، برنامه راهبردی جدید دانشگاه را با هدف تحول و نیل به دانشگاهی تراز اول در کشور و پیشرفت درخشان در سطح دانشگاه های منطقه و بین الملل، نهایی، تصویب و با همت والا اجرای آن را آغاز نماییم.
در پایان از درگاه خداوند دانش و بینش، برای همه شما استادان و دانشجویان گران ارج، دوستان و همکاران اداری والامقام و خانواده های ارجمندتان، تندرستی، بهروزی و نیک انجامی آرزومندم و امیدوارم با تلاش، همت، احساس ژرف مسئولیت و عشق و شور و شوقی دم افزون و راهنمون، به اعتلای نام و جایگاه شایسته و بایسته دانشگاهمان کمک کنیم و روز به روز شاهد درخشش و افتخارآفرینی آن باشیم و چشم و دلمان با خبرهای شاد و شیرین، روشن تر از پیش باد.  
   دکتر عزیزاله حبیبی
رئیس دانشگاه خوارزمی