مدیریت روابط عمومی-  اخبار و رویدادها
نشست جمعی از اعضای هیأت علمی با رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی نشست جمعی از اعضای هیأت علمی با رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/9/20 | 

روز سه شنبه 97/9/13 آقایان دکتر داریوش علی محمدی رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه، دکتر کنجوری مدیر دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان و دکتر زره ساز عضو هیأت علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی و عضو هیأت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران با حجت الاسلام و المسلمین سید علی عماد رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند. در این نشست پیرامون انجام فعالیت‌های مشترک تبادل نظر شد. از جمله فعالیت‌هایی که مورد تأکید قرار گرفت، همکاری برای اجرای دوره‌های کارآموزی، برگزاری کارگاه و کلاس‌های آموزشی، ترمیم اسناد و کتب قدیمی و تبادل منشورات بود.
در این جلسه بر  بهره‌گیری از ظرفیت و پتانسیل دانشگاه به عنوان یک مرکز علمی و پژوهشی و کتاب‌خانه‌ی مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز کتابخانه ای و اسنادی کشور تأکید و ابراز امیدواری شد که نشست‌های بعدی به منظور پی‌گیری موارد مطرح شده برگزار شود.

 

 
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت روابط عمومی:
http://khu.ac.ir/find-21.6429.53815.fa.html
برگشت به اصل مطلب