مدیریت روابط عمومی- پاسخ سوالات متداول
پاسخ سوالات متداول

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۹ | 
 
در رابطه با سوال تغییر رشته در رشته کارشناسی بازرگانی: 
دانشگاه خوارزمی به صورت مستقیم دانشجوی خود را از کنکور سراسری جذب می کند و در هیچ رشته ای مدرک کاردانی ندارد و به صورت پیوسته دانشجوی خود را از  کنکور سراسری جذب می نماید اگر ایشان علاقه به این رشته دارند باید دوباره در کنکور ثبت نام  و آزمون دهند و درصورت قبولی در آزمون می توانند دانشجوی دانشگاه خوارزمی در این رشته شوند.
برای داشتن ایمیل دانشگاهی پس از وارد شدن به پورتال دانشگاه مراحل زیر را انجام دهید.
1- پژوهش 2- مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات 3- مرکز اطلاعات پست الکتروینک 4- درخواست فرم پست الکترونیک  4- و نهایتاً ارسال اطلاعات به مرکز
شرایط مهمان شدن در دانشگاه خوارزمی: ابتدا شخص متقاضی باید در سامانه سجاد درخواست خود را تکمیل نماید.
مصاحبه دکتری: جهت کسب اطلاعات از زمان و مکان مصاحبه آزمون دکتری به سایت دانشگاه قسمت اطلاعیه ها و مدیریت تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایید.
اخذ ترم تابستان در سال 1398: ترم تابستانی سال 1398 در دانشگاه خوارزمی برگزار خواهد شد. تمامی دانشجویان دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پیام نور و موسسه های غیر انتفاعی مجاز به ثبت نام هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتربه زیر بخش معاونت تحصیلات تکمیلی در سایت دانشگاه مراجعه نمایید.
ثبت نام دکتری نیمه متمرکز:راهنمایی های لازم در پرتال و صفحه گلستان اعلام شده. برای ورود به سیستم شناسه کاربری( شماره داوطلبی + 16 و گذواژه کدملی است داوطلب مزبور شماره داوطلبی خود را اشتباه وارد کرده است.
اسامی کسانی که از طریق استعداد درخشان دکتری دعوت می شوند: از طریق دانشکده های مربوطه زمان و مکان مصاحبه به دانشجویان حائز شرایط اطلاع رسانی خواهد شد و در نهایت اسامی پذیرفته شدگان نهایی بر روی سایت قرارخواهد شد.
تبلیغات در مورد اخذ کارشناسی و دکتری از دانشگاه خوارزمی در سایت ها: تبلیغ یا آگهی بر روی سایت دیوار صحت ندارد. و به دانشگاه خوارزمی مرتبط نمی باشد مطالب مربوط به دانشگاه خوارزمی را از داخل سایت اصلی دانشگاه پیگیری نمایید.
دریافت اصل مدرک تحصیلی:در سامانه سجاد ثبت نام نماید و پس از انجام دادن لغو تعهد مدارک لازم را که در سامانه موجود است برای دانشگاه پست نماید پس از طی مراحلی دانشنامه برای ایشان پست خواهد شد 
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت روابط عمومی:
http://khu.ac.ir/find.php?item=21.23666.54341.fa
برگشت به اصل مطلب