مدیریت روابط عمومی-  اخبار و رویدادها
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۳۱ | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، روز یکشنبه 30 تیرماه مراسم تودیع دکتر حسن رضا زین آبادی مدیر پیشین و معارفه دکتر رضا عرفی مدیر جدید برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه، مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی، معاون آموزشی، مدیران و کارشناس این معاونت در اتاق شورای دفتر ریاست (تهران) برگزار شد.
در ابتدای جلسه پس از پخش کلام ا... مجید، آقای دکتر حبیبی ریاست دانشگاه از زحمات دکتر زین آبادی در مدت تصدی این سمت تشکر و قدردانی و برای آقای دکتر عرفی در انجام مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمودند.
ریاست دانشگاه عنوان کردند: کارهای ارزشمندی در حوزه برنامه­ ریزی آموزشی صورت گرفته و دانشگاه از امتیازات خوبی برخوردار است و  امیدواریم  بتوانیم این جایگاه را ارتقا داده  و نقش بهتری را ایفا کنیم.
دکتر حبیبی افزودند: اگر می خواهیم دانشگاه جایگاه ویژه ­ای داشته باشد باید در همه زمینه ها تلاش مضاعف انجام شود و مدیریت برنامه ریزی و توسعه آموزشی در ارتقای این جایگاه نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری را به عهده دارد.
سپس دکتر زین آبادی گفتند: برای اینجانب افتخار بزرگی بود که به مدت 5 سال  در دفتر مدیریت برنامه ریزی و توسعه آموزشی خدمت نمودم. ایشان در ادامه به برخی از فعالیت های این مدیریت از جمله:  اقدامات انجام شده در حوزه بالندگی اعضای هیأت علمی، ارزشیابی تدریس اعضای هیات علمی، ارزیابی درونی گروه های آموزشی و ...اشاره نمودند.
در ادامه دکتر عرفی از حسن ظن ریاست و معاونت آموزشی دانشگاه تشکر و قدردانی کردند و به برخی از برنامه های مورد نظر خود جهت بهبود و ارتقای حوزه برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه اشاره کردند.
در پایان آقای دکتر عبداللهی معاون آموزشی دانشگاه، ضمن تشکر از دکتر زین آبادی از دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزشی به عنوان اتاق فکر در حوزه آموزشی یاد کردند که در حال رصد و پایش مستمر آیین نامه ها و شیوه های جدید در خصوص تشکیل کلاسها، حضور استادان، تشکیل کمیته ها برای بازنگری شاخص ها و فرآیندها و ... می باشد.

 
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت روابط عمومی:
http://khu.ac.ir/find.php?item=21.6429.55648.fa
برگشت به اصل مطلب